„BECOMING. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników”

0
985

„BECOMING. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników”
Michelle Obama
przeł. Dariusz Żukowski
Wydawnictwo Agora, 24 listopada 2021
wiek: 15+

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży!

Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie
prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej kobiety, która swoimi działaniami i zaangażowaniem w kwestie społeczne inspiruje miliony ludzi na całym świecie.

Pierwsze wydanie „Becoming. Moja historia” Michelle Obamy (Wyd. Agora)
ukazało się w lutym 2019 roku w 24 krajach świata jednocześnie. Szczere i osobiste wspomnienia byłej Pierwszej Damy USA i liderki przemian społecznych zostały doskonale przyjęte przez czytelników, a książka stała się światowym bestsellerem.

Dzięki drobnym zabiegom redaktorskim i uzupełnieniu tekstu o dodatkowe
przypisy, książka ukazuje się ponownie w nieco innej odsłonie, dostosowanej dla młodszej grupy czytelniczek i czytelników. Przygotowanie nowego wydania z myślą o nastolatkach w naturalny sposób wpisuje się w wieloletnią działalność Michelle Obamy na rzecz edukacji, rozwoju i angażowania się młodych ludzi w kwestie
społeczne.

Michelle Obama pokazuje, jak odnaleźć w życiu swój własny głos. Dowodzi także, że każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść własną drogą, lecz także pomagać innym. Podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieustanne poszukiwanie siebie.
Odważnie opowiadając własną historię, pyta nastolatki: kim jesteście i kim
chciałybyście/chcielibyście się stać?

„Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” Michelle Obamy to inspirująca lektura dla wszystkich, którzy poszukują autentyczności w swoim życiu, zadają sobie pytanie o to, co jest w życiu ważne, a także dla tych,którzy chcą zmieniać świat wokół siebie na lepsze.
A jak Ty napiszesz swoją historię?

Mam nadzieję, że czytając moją historię, pomyślicie także o swojej,
ponieważ jest ona najpiękniejszym darem, jaki możecie otrzymać.
Zadrapania i siniaki, radości, sukcesy i wybuchy śmiechu – wszystko to składa się na osobę, którą jesteś. Twoja natura nie jest niezmienna i stała.
Zmieniamy się każdego dnia, każdego roku i nikt nie wie, jaki kształt
ostatecznie przybierze nasze życie. Na tym polega stawanie się. Tak jak i wy, ja także wciąż staję się kimś nowym.


Michelle Obama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj