„Nieustraszeni i wielki skok”

1
10497

„Nieustraszeni i wielki skok”
Elsa Punset
Rocio Bonilla
Mamania, kwiecień 2022

Wydawnictwo Mamania informuje, że już w kwietniu do wydanych przez wydawnictwo książek wspierających rozwój emocjonalny dzieci dołączy bestsellerowa hiszpańska seria „Nieustraszeni”. Premiera odbędzie się 6 kwietnia!


Seria napisana przez Elsę Punset dotyka edukacji emocjonalnej dzieci, wspierając je w pokonywaniu codziennych trudności. Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz rozbudowane dodatkowe materiały i wskazówki do pracy z książką przygotowane dla rodziców i nauczycieli.

Alicja, Tadzio i ich pies Rocky szykują się do snu, gdy wtem za oknem pojawia się sunący po chmurach statek. Spragnione przygód dzieci wezmą udział w Olimpiadzie Emocji, a ich przewodniczką po świecie uczuć będzie mewa Florentyna. Seria to osiem części.

W kwietniu ukazują się pierwsze cztery: „Nieustraszeni i wielki skok”,  „Nieustraszeni i tajemnica dinozaura”, „Nieustraszeni i przygoda w latarni morskiej”, „Nieustraszeni i poszukiwanie skarbu”, a tematy, jakich dotyczą to radzenie sobie ze strachem i złością, wzmacnianie poczucia własnej wartości i nauka współpracy z innymi.

O autorkach: 

Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej.

Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. „Wielką księgę supermocy” oraz „Wielką księgę superskarbów”.

Książki ukazują się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, blogów: biblioteczka-apteczka.plemocjedziecka.pl i Trzy kropki

(informacja nadesłana)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj