Letni Plener Literacki w Gdyni

0
767

Informacja organizatora:

Fundacja Historia i Kultura oraz Miasta Gdynia zapraszają do udziału w letnim Plenerze Literackim. W programie 40 spotkań ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek ponad 60 wystawców oraz wiele atrakcji dla całych rodzin. W dniach 13-15 sierpnia wydawcy czekają na czytelników na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, natomiast w Muszli Koncertowej zapraszają na spotkania z autorami.


Wśród gości m.in.: prof. Jerzy Bralczyk, Eustachy Rylski, Roma Ligocka, Grzegorz Piątek, Natalia Fiedorczuk, Nina Majewska-Brown (premiera), Katarzyna Tubylewicz, Iza Klementowska (premiera), Ula Ryciak, Michał Cichy, Vincent V. Severski, Robert Małecki, Małgorzata Oliwia Sobczak, Gabriela Jatkowska i Karolina Głogowska (premiera), Bartosz T. Wieliński, Rafał Skąpski (premiera), Jacek Karczewski, Iwona Kienzler, Barbara Kosmowska.

Spotkania z autorami poprowadzą: Jerzy Kisielewski, Szymon Kloska, Adam Szaja i Piotr Dobrołęcki.

Na rodziny z dziećmi czeka bogaty program dziecięcych atrakcji literackich – spotkania z autorami oraz warsztaty i animacje związane z książką przygotowane przez organizatorów wspólnie z Międzypokoleniowym Festiwalem Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki i Biblioteką Gdynia.

Dodatkowo wszystkim zainteresowanym Nagrodą Literacką Gdynia polecamy wizytę na stoisku Nagrody, gdzie można będzie kupić publikacje dotychczasowych laureatów i tegorocznych nominowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj