Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY

0
717

Stowarzyszenie Przyjaciół Książki dla Młodych ogłosiło terminy zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu Książka Roku Polskiej Sekcji IBBY. 

Poza nagrodą literacką i graficzną zostanie przyznana, we współpracy z Fundacją Polki Mogą Wszystko, dodatkowa nagroda w kategorii specjalnej „Dziecko jest najważniejsze” – w zakresie tematyki związanej z niepełnosprawnością dzieci i młodzieży.

Dodatkowo jury literackie i graficzne będzie mogło w szczególnych przypadkach wspólnie przyznać dodatkową nagrodę literacko-graficzną za książkę, w której relacja tekstu i grafiki stanowi o jej wyróżniającej się wartości.

Zgłoszeń można dokonywać w dwóch terminach: do dnia 31 sierpnia 2021 dla książek wydanych od 1 listopada 2020 r. do 30 czerwca 2021 r. oraz do dnia 31 października 2021 r. dla książek wydanych w terminie od 1 lipca 2021 r. do dnia 31 października 2021 r. na adres:

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI,
p. Agata Blicharska, ul. Tyniecka 40a, 02-621 Warszawa.

Zgłoszeń do kategorii za upowszechnianie czytelnictwa można dokonywać drogą mailową. Wypełniony formularz należy załączyć do wiadomości mailowej i przesłać na adres: konkurs@ibby.pl

Konkurs jest dofinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

źródło: http://www.ibby.pl/?p=6677

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj