„Ciepło, zimno, przód i tył. Poznaję i rysuję”

0
858

„Ciepło, zimno, przód i tył. Poznaję i rysuję”
Yasmeen Ismail
przeł. Dominika Cieśla-Szymańska
Dwie Siostry, premiera: 7 kwietnia 2021
wiek: 4+
seria: „Poznaję i Rysuję“

Informacja wydawcy:

Kaczka, Niedźwiedź i Królik zapraszają do rysowania, tworzenia i odkrywania! Druga książka z serii „Poznaję i Rysuję” to porcja świetnej zabawy i zadań pomagających zrozumieć przeciwieństwa.

Kaczka chce się wykąpać, ale wanna jest pusta – nalej jej wody! Otwórz parasol, żeby Królik i Kaczka nie zmokli! Dorysuj przód jamnika! Czy potrafisz narysować Niedźwiedzia do góry nogami?

Pomysłowe i pełne humoru zadania zapraszają dzieci do rysunkowej zabawy z pojęciami takimi jak pusty – pełny, otwarty – zamknięty, przód – tył, pionowy – poziomy, ciągnąć – pchać. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pobudzają kreatywność i uczą myślenia o relacjach między przedmiotami, które tworzą otaczający nas świat.

Więcej rysunkowych przygód Niedźwiedzia, Kaczki i Królika znajdziecie w książce „Lewa, prawa, góra, dół. Poznaję i rysuję”

Yasmeen Ismail to nagradzana autorka, ilustratorka i animatorka. Jej książki obrazkowe są pełne kolorów, energii i humoru. Lubi tworzyć różnymi technikami i wciąż eksperymentuje. Urodziła się w Irlandii, mieszka w Wielkiej Brytanii z mężem, synem oraz kotką Betty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj