Piękne, mądre, bez tabu. O współczesnych książkach dla dzieci.

Poniedziałek, 10 grudnia 2018

Informacja nadesłana:

TEMAT: Piękne, mądre, bez tabu. O współczesnych książkach dla dzieci.

PROWADZENIE: Agnieszka Karp-Szymańska

KIEDY: 10 grudnia 2018, o godzinie 19.00.

GDZIE: wszędzie! Wystarczy kliknąć i się zalogować (szczegóły poniżej).

OPIS WEBINARIUM: Współczesny rynek książki dla dzieci jest niczym ogromne morze – daje wiele możliwości, ale czasem nie wiadomo, w którą stronę „płynąć”. Według danych 2016 roku ukazało się około 2400 książek dla dzieci, co daje prawie 200 książek miesięcznie (dane za http://rynek-ksiazki.pl/wp-content/uploads/2018/06/RPK_T1_2017_elektr.pdf s. 58-59). Jak zatem wybrać spośród nich te najlepsze, najbardziej wartościowe i warte przeczytania? Podczas webinarium opowiemy o kryteriach wyboru ora przykładach współczesnych książek dla dzieci, które należy znać. Zapraszamy do udziału oraz do dyskusji, bo każdym wybór jest przedstawieniem tylko części rzeczywistości. Będziemy zatem bardzo ciekawi waszego zdania.

PROWADZĄCA Z wykształcenia filolog polski i menadżer kultury, a także UX Designer, absolwentka podyplomowych studiów Literatura dla dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Warszawskim. Od blisko 10 lat związana z branżą internetową, marketingiem internetowym, ale przede wszystkim tematyką dziecięcą. Współtwórca i prezes zarządu Grupy CzasDzieci.pl, popularnego portalu dla rodziców i dzieci, a także założycielka Fundacji, która ma za zadanie rozszerzyć działalność portalu o akcje na rzecz rozwoju dzieci wykluczonych społecznie. Od 2014 r. członek rady programowej i jeden z producentów ogólnopolskiego Festiwalu Literatury dla Dzieci. Członek jury konkursu Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci.

UWAGA! PRZED UDZIAŁEM W WEBINARIUM PRZECZYTAJ REGULAMIN! DOSTĘPNY NA STRONIE:

 UDZIAŁ W WEBINARIUM JEST RÓWNOZNACZNY Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU.

Regulamin uczestnictwa w webinarium JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA PLATFORMĘ WEBINARYJNĄ: Aby wziąć udział w webinarium wystarczy kliknąć TUTAJ (https://cld.clickmeeting.com/piekne-madre-bez-tabu) oraz podać swoje imię i adres mailowy, (można również włączyć opcję sprawdzania swojego sprzętu), następnie kliknąć przycisk „Wejdź”. Rejestracji najlepiej dokonać 15 minut przed spotkaniem (czyli o 18.45) i czekać na jego rozpoczęcie. W trackie spotkania osoba moderująca, będzie służyć pomocą w razie jakichkolwiek trudności. Aby wziąć udział w spotkaniu nie trzeba mieć kamerki internetowej – wystarczy połączenie internetowe, słuchawki lub głośniki.

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY!

CO TO JEST WEBINARIUM: Webinarium, to wykład internetowy przeprowadzany za pomocą specjalnie do tego przygotowanej platformy. Aby wziąć udział w webinarium wystarczy dostęp do internetu oraz głośniki lub słuchawki. O wyznaczonej godzinie należy zalogować się do platformy webinaryjnej wchodząc na podany przez organizatora link (znajdą go Państwo poniżej). Rejestracji najlepiej dokonać 15 minut przed spotkaniem i czekać na jego rozpoczęcie.

Przed udziałem w spotkaniu prosimy także o zapoznanie się z informacjami zawartymi tutaj: http://www.biblioteki.org/webinaria.

To przydatne informacje przygotowane przez zespół Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

« wróć na stronę listy informacji o wydarzeniach

Dodaj komentarz

Najnowszy numer


ZAMÓW NEWSLETTER


Reklama

 • Ze zwierzyną pod pierzyną
 • IBBY Ryms upowszechnianie czytelnictwa
 • OKO
 • Arctic
 • Wróble na kuble
 • Ryms na Facebook
 • ryms w empikach
 • Lato Adeli
 • Amelia i Kuba
 • Plasterek
 • Gwarancja kultury dla Marty Lipczyńskiej