Ostatnio dodane

Targi Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka

Wtorek, 26 marca 2019

Gdańskie Targi Książki

Wtorek, 26 marca 2019

Niech żyje papier!

Czwartek, 21 marca 2019

Gramy!

Środa, 20 marca 2019

Gdańskie Targi Książki

Środa, 20 marca 2019

 

Ostatnio komentowane

Kim chcielibyście być - marzymy w majówkę

Piątek, 29 kwietnia 2016

Z "Rymsem" w 2016 :)

Czwartek, 31 grudnia 2015

Ptaszki, ptaki i ptaszory - konkurs plastyczny

Czwartek, 7 stycznia 2016

Święta, idą święta...

Wtorek, 22 grudnia 2015

Nagrody i wyróżnienia w konkursie "Trzy/mam/książki"

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Odyseja

Piątek, 9 listopada 2018

Informacja nadesłana:

Odyseja, gra planszowa stworzona przez Adama Kałużę i Przemysława Dmytruszyńskiego i bajecznie zilustrowana przez Alicję Kocurek, 5 listopada wystartowała  na zagramw.to – portalu fundowania społecznościowego. 

Po 12 godzinach, dzięki blisko 400 osobom, gra zebrała kwotę ponad 25000 zł potrzebną do jej wydania. Teraz wspólnie walczymy o odblokowanie dodatkowych elementów, aby zawartość pudełka była jeszcze bogatsza. Już niedługo będziemy mogli przemierzać kosmos w fantastycznych rakietach, by poznać i zbadać tajemnicze planety!

Wyrusz w międzyplanetarną podróż po zjawiskowej i tajemniczej galaktyce! Czekają na Ciebie przedziwne planety - Kocia, Ciasteczkowa, Muzyczna, Arktyczna i wiele innych – a wszystkie zilustrowane przez Alicję Kocurek. 

Gra planszowa Odyseja pomaga opanować techniki zapamiętywania, szlifuje spostrzegawczość, koncentrację i rozwija umiejętności strategiczne. Idealnie sprawdza się w pojedynkach z dziećmi, a jej wielkim atutem są wyrównane szanse każdego gracza, młodszego i starszego. Gra dla od 2 do 5 graczy. Wariant najprostszy to świetna zabawa dla dzieci już od 5 lat, a zaawansowany od 10+.

Więcej informacji o grze, celach i nagrodach znajdziecie na www.zagramw.to/odyseja

Za projekt gry odpowiedzialna jest Fundacja LUPO ART Sztuka Myślenia.

Podstawową funkcją Fundacji jest edukacja. Nasze gry, warsztaty i wszelkie działania mają wspierać rozwój wrażliwości estetycznej, naukę samodzielnego podejmowania decyzji i ponoszenia konsekwencji. Widzimy, że te zagadnienia stanowią wyzwanie dla dzisiejszej młodzieży. Uważamy, że możemy pomóc je oswoić łącząc bliskie nam światy gier i dizajnu.

Otaczając dziecko przedmiotami, projektujecie nasze przyszłe życie, od Was zależy rozwój dziecięcej wrażliwości. Jacy będą w przyszłości architekci, lekarze, urzędnicy, stolarze czy ogrodnicy? Artystycznie ilustrowane gry Lupo wprowadzają dziecko w świat szlachetnego wzornictwa. Warto iść tą drogą.

 

« wróć na stronę listy informacji o wydarzeniach

Dodaj komentarz

Najnowszy numer


ZAMÓW NEWSLETTER


Reklama

 • Arctic
 • Gwarancja kultury dla Marty Lipczyńskiej
 • IBBY Ryms upowszechnianie czytelnictwa
 • Amelia i Kuba
 • Wróble na kuble
 • OKO
 • Lato Adeli
 • ryms w empikach
 • Ryms na Facebook
 • Ze zwierzyną pod pierzyną
 • Plasterek