Ostatnio dodane

Ferdynand Wspaniały przyznany!

Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Imieniny Jana Kochanowskiego 2019

Środa, 12 czerwca 2019

Spotkanie z Bohdanem Butenką

Środa, 12 czerwca 2019

Konkurs Książka Roku 2019 PS IBBY

Wtorek, 11 czerwca 2019

Laureaci Nagrody Literackiej m.st Warszawy

Poniedziałek, 10 czerwca 2019

 

Ostatnio komentowane

Kim chcielibyście być - marzymy w majówkę

Piątek, 29 kwietnia 2016

Z "Rymsem" w 2016 :)

Czwartek, 31 grudnia 2015

Ptaszki, ptaki i ptaszory - konkurs plastyczny

Czwartek, 7 stycznia 2016

Święta, idą święta...

Wtorek, 22 grudnia 2015

Nagrody i wyróżnienia w konkursie "Trzy/mam/książki"

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Rabka Festiwal już wkrótce!

Środa, 27 czerwca 2018

Już 4 lipca rozpoczyna się 5 edycja Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival 2018. Festiwal potrwa do soboty 7 lipca.

 

W programie ponad 70 wydarzeń dla dzieci i dorosłych: spotkań, warsztatów, szkoleń, gier miejskich, wystaw, spektakli i wieczorów wspólnego czytania - ich program znajduje się na stronie internetowej www.rabkafestival.pl

 

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, jedynie na warsztaty i na spektakle teatralne obowiązują wcześniejsze zapisy, które prowadzone są przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Rabce-Zdroju.

 

Pierwsza pula miejsc na warsztaty (ich łączna ilość wynosi 700) rozeszła się w ekspresowym tempie, jednak zarezerwowaliśmy pulę rezerwową, która obejmuje 1/3 miejsc i uruchomiona zostanie tuż przed festiwalem, w poniedziałek 2 lipca o godzinie 8 rano. Ze względów organizacyjnych, pierwszeństwo zapisu mają osoby, które przyjdą osobiście, w następnej kolejności te, które się dodzwonią do biblioteki (18 26 77 449).

 

Poza wydarzeniami, na które trzeba się zapisywać, przygotowaliśmy także mnóstwo atrakcji i spotkań autorskich, na które wstęp jest zupełnie wolny. Tak więc serdecznie zapraszamy wszystkich i zapewniamy świetną zabawę.

Wśród gości ludzie książki, między innymi: Grażyna Bąkiewicz, Justyna Bednarek, Barbara Gawryluk, Julia Friese, Grzegorz Leszczyński, Eva Lindstrom, Marianna Oklejak, Joanna Olech, Eliza Piotrowska, Michał Rusinek, Katarzyna Ryrych, Tomasz Samojlik, Zofia Stanecka, Elżbieta Wasiuczyńska, Wojciech Widłak oraz aktorzy: Anna Seniuk, Tomasz Schimscheiner, Jerzy Stuhr, Wiktor Zborowski.

Rabka Festival jest laureatem nagród: Książka Roku IBBY 2017 – za upowszechnianie czytelnictwa, Wielkie Odkrywanie Małopolski 2015 i Kulturowe Wydarzenie Roku 2015.

Tegoroczna edycja jest dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Miasta Rabka – Zdrój. Organizatorem jest Agencja Promocyjna OKO, współorganizatorem - Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdrój.

« wróć na stronę listy informacji o wydarzeniach

Dodaj komentarz

Najnowszy numer


ZAMÓW NEWSLETTER


Reklama

 • Ryms na Facebook
 • Amelia i Kuba
 • Arctic
 • IBBY Ryms upowszechnianie czytelnictwa
 • ryms w empikach
 • Ze zwierzyną pod pierzyną
 • Plasterek
 • Lato Adeli
 • OKO
 • Gwarancja kultury dla Marty Lipczyńskiej
 • Wróble na kuble