Ostatnio dodane

4 edycja Festiwalu Pięknej Książki

Piątek, 13 września 2019

Zmarł Andrzej Polkowski

Środa, 11 września 2019

Noc Księgarń

Czwartek, 5 września 2019

Program 6. edycji festiwalu Kino Dzieci

Wtorek, 3 września 2019

Co knują wydawcy?

Wtorek, 3 września 2019

 

Ostatnio komentowane

Kim chcielibyście być - marzymy w majówkę

Piątek, 29 kwietnia 2016

Z "Rymsem" w 2016 :)

Czwartek, 31 grudnia 2015

Ptaszki, ptaki i ptaszory - konkurs plastyczny

Czwartek, 7 stycznia 2016

Święta, idą święta...

Wtorek, 22 grudnia 2015

Nagrody i wyróżnienia w konkursie "Trzy/mam/książki"

Poniedziałek, 7 grudnia 2015

Trójka i Znak Emotikon zapraszają na Myśliwiecką 26.05

Wtorek, 22 maja 2012

Trójka Dzieciom na Dzień Mamy

1 czerwca przypada Dzień Dziecka, ale już 26 maja, w Dzień Matki, Program 3 Polskiego Radia zaprasza wszystkie Mamy i Dzieci do spędzenia wyjątkowej soboty pełnej atrakcji wspólnie z Trójką i wydawnictwem Znak Emotikon.

Dzień rozpocznie uroczyste odsłonięcie grających ławeczek w Alei Radiowej Trójki w Warszawie (godz. 12.00). Jedna z nich będzie zadedykowana dzieciom – siedząc na niej będzie można odsłuchać fragmentów bajki "Śnieżka" w wykonaniu dziennikarzy Programu 3 Polskiego Radia, nagranej z okazji wydania przez wydawnictwo Znak Emotikon książki "Trójka dzieciom. Dla dorosłych i dla dzieci Baśnie wybrał Program Trzeci".

Druga z multimedialnych ławeczek będzie zawierać miesięczne podsumowania "Listy Przebojów Trójki" w wykonaniu Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona.

Po krótkiej uroczystości kolorowy pochód trójkowy przemaszeruje do specjalnego "bajkowego ogrodu". W radiowym ogródku przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 na dzieci i ich mamy czekać będzie mnóstwo atrakcji – warsztaty plastyczne, chrupanie bajek, malowanie twarzy, szalona trampolina i konkursy z nagrodami.

Podczas imprezy będzie można skorzystać z monideł do robienia pamiątkowych zdjęć, spotkać się z dziennikarzami Programu 3, którzy będą czytać dzieciom bajki i rozdawać autografy, skorzystać z baśniowej garderoby i wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie czy nauczyć się tworzyć proste instrumenty muzyczne.

Na scenie gościć będą m.in. aktorzy z warszawskiego Teatru Lalek Guliwer, wystąpi także zespół Poszukiwacze Zaginionego Rulonu. Imprezę poprowadzi dziennikarz radiowej Trójki – Michał Olszański wraz z wnuczką, Nadią.

Relacje z bajkowego ogródka Trójki będzie można śledzić na antenie Programu 3, a także na stronie www.trojka.polskieradio.pl. Współorganizatorem jest wydawnictwo Znak Emotikon, wydawca Książki "Trójka dzieciom. Dla dorosłych i dla dzieci Baśnie wybrał Program Trzeci".

Zapraszamy!


Galeria zdjęć:


Zobacz także:

« wróć na stronę listy informacji o wydarzeniach

Dodaj komentarz

Najnowszy numer


ZAMÓW NEWSLETTER


Reklama

 • IBBY Ryms upowszechnianie czytelnictwa
 • Lato Adeli
 • OKO
 • Arctic
 • Ze zwierzyną pod pierzyną
 • Żółwik
 • Gwarancja kultury dla Marty Lipczyńskiej
 • Ryms na Facebook
 • ryms w empikach
 • czaple
 • Wróble na kuble
 • 12 miesięcy