Nowa prenumerata "Rymsa"

Środa, 31 maja 2017

Kto chętny do zaprenumerowania kwartalnika „Ryms”? W prenumeracie znajdą się cztery numery: 28, 29 (aktualny), 30 (lato/jesień 2017) i 31 (jesień/zima 2017).

więcej »

Bajki ugotowane - wyniki konkursu

Poniedziałek, 29 maja 2017

Mocno spóźnieni ogłaszamy wyniki konkursu na przepis na bajkę. Książki - nagrody "Ugotuj mi bajkę!" Majdy Koren z ilustracjami Agaty Dudek, wydaną przez Ezop, otrzymują Alicja Filipczak i Paulina Kutkowska. Gratulujemy:)

więcej »

Wydawnictwa Format i Tako z nagrodą DOBRE STRONY 2017

Poniedziałek, 29 maja 2017

W konkursie Dobre Strony 2017 nagrody w wysokości 20 tys. zł, ufundowane przez Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza, zostały przyznane Wydawnictwu Tako (w kategorii książka dla dzieci) i Wydawnictwu Format (kategoria: książka dla młodzieży).

więcej »

Laureaci 57. Konkursu PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2016

Poniedziałek, 29 maja 2017

W 57. Konkursie Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek "Najpiękniejsze Książki Roku 2016" w kategorii "książki dla dzieci i młodzieży" nagrodę otrzymał projekt "Psikusy", jury przyznało też pięć wyróżnień...

więcej »

"Ryms" wita Was:)

Środa, 17 maja 2017

Nowy 29. "Ryms" w pełnej wiosennej krasie przed Wami! Sukcesywnie wysyłamy prenumeratorom, lada dzień "Ryms" będzie dostępny w Empikach i dobrych księgarniach. Już teraz możecie numer zamawiać u nas w Sklepie u Słonia.

więcej »

Instytut Książki zaprasza na dyskusję o roli czytania w życiu dziecka

Środa, 17 maja 2017

Instytut Książki zaprasza na spotkanie „Książką połączeni – dyskusja o roli czytania w życiu dziecka”. Wydarzenie odbędzie się w ramach 8. Warszawskich Targów Książki, 19 maja 2017 o godz. 17.00 w sali Londyn B.

więcej »

Rymsowe targowe niespodzianki

Wtorek, 16 maja 2017

Czekamy na Was na Warszawskich Targach Książki - z nowym "Rymsem", fajnymi zakładkami, plakatami, niespodziankami oraz wystawą z okazji 10-lecia kwartalnika. Do zakupów powyżej 100 zł dodamy książkę "LOOK! POLISH PICTUREBOOK!"...

więcej »

Najpiękniejsze ilustracje ostatnich 50 lat - wystawa w Krakowie

Poniedziałek, 15 maja 2017

Nie trzeba jechać do Bolonii, by zobaczyć światowe trendy w ilustrowaniu książek dla dzieci. Fundacja Czas Dzieci zaprasza do Krakowa na wystawę "Artist and Masterpieces of Illustration".

więcej »

"Ryms" na Warszawskich Targach Książki

Poniedziałek, 15 maja 2017

Warszawskie Targi Książki tuż tuż, bo od 18 do 21 maja na Stadionie Narodowym. "Ryms" świętuje 10-lecie i zaakcentuje jubileusz wystawą okładek oraz nowym 29. numerem. Zapraszamy na stoisko 107 w sektorze C.

więcej »

Rezerwujcie miejsce na festiwalowe wydarzenia

Poniedziałek, 15 maja 2017

Już są - razem z organizatorami ogłaszamy pełne atrakcji programy dla czterech festiwalowych miast. Sprawdźcie, co czeka Was kolejno w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Poznaniu podczas tegorocznej edycji Festiwalu Literatury dla Dzieci.

więcej »

Najnowszy numer


ZAMÓW NEWSLETTER


Reklama

 • Gwarancja kultury dla Marty Lipczyńskiej
 • Ryms na Facebook
 • IBBY Ryms upowszechnianie czytelnictwa
 • Przed twoimi urodzinami
 • liczby i kolory
 • ryms w empikach
 • OKO
 • zbuntowany elektron
 • ksiazka za dyche
 • maly atlas ptakow
 • Arctic