Kategorie

Audiobooki

Komiks

Książki dla dorosłych

Książki dla dzieci (0-3 lata)

Książki dla dzieci (10-12 lat)

Książki dla dzieci (3-5 lat)

Książki dla dzieci (4-6 lat)

Książki dla dzieci (5-7 lat)

Książki dla dzieci (7-10 lat)

Książki dla każdego

Książki dla młodzieży

Książki dla rodziców

Nowości

Obce strony

Patronat Rymsa

Ryms

Studencki HYDE PARK

Z archiwum słonia

Zapowiedzi

 

Lista pozycji

Ostatnio komentowane

Pokaż więcej

Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach

Autorzy: , dodano Środa, 27 lipca 2011 | kategoria: Nowości

Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach (3-5 lat)
Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach (4-6 lat)
Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach (5-6 lat)
Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach (6-7 lat)
Edgard, 2011


Galeria zdjęć:

« wróć na stronę listy informacji o książkach

Każdy czas i wiek jest dobry na naukę angielskiego. Dla Waszych dzieci polecamy dwustronne karty obrazkowe z zagadkami w języku polskim i angielskim. 

Informacja wydawcy:

Unikalne książeczki z serii "Karty obrazkowe. Angielski w zagadkach" to zestawy pełne ciekawych zagadek i kolorowych, zabawnych ilustracji. Seria "Karty obrazkowe. Angielski dla dzieci": w łagodny sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat języków obcych, ułatwi przyswojenie wiedzy − nauka poprzez zabawę, pobudzi wyobraźnię i logiczne myślenie, rozwinie spostrzegawczość i pamięć wzrokową, zawiera różnorodne zagadki - niekończąca się zabawa, może być wykorzystana w domu, w podróży, na spacerze, pozwoli spędzić czas z dzieckiem kreatywnie i pożytecznie.

 Karty obrazkowe "Angielski w zagadkach" to:
- kolorowe karty angielsko-polskie
- 112 zagadek o różnym stopniu trudności
- szybkie sprawdzanie odpowiedzi – na rewersie kart
- pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart
- GRATIS - poradnik dla rodziców do pobrania z www.jezykiobce.pl/karty

Kolorowe karty polsko-angielskie

Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 5-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż – są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!

112 ciekawych i różnorodnych zagadek

Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

GRATIS – poradnik dla rodziców i nauczycieli

Rodzice i nauczyciele znajdą w nim porady, jak uczyć dzieci języka obcego, pomysły na wspólne zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem. Poradnik można pobrać bezpłatnie z www.jezykiobce.pl/karty.

link

Jest to zbiór 112 obrazkowych zagadek w języku angielskim przeznaczony dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Wydawnictwo Edgard wydało już całą serię Angielskiego w zagadkach. Znajdziemy w niej również karty dla dzieci w wieku: 4-6 , 5-7 oraz 6-8 lat.

Zadania są ponumerowane, a wszystkie karty spięte dzięki czemu na pewno nic nam się nie pomiesza :)
Karty są dwustronne, po jednej stronie znajdziemy pytania/zagadki w języku angielskim, natomiast z drugiej strony tłumaczenie oraz odpowiedź w języku polskim.

Zagadki oraz pytania ułożone są według trudności - od bardzo łatwych poprzez średnie, aż po trudniejsze, wszystko jednak idealnie dopasowane do wieku dziecka dla którego karty te są przeznaczone.

Znajdziemy tutaj między innymi takie zadania jak: wskazanie czy Ann jest chłopcem czy dziewczynką, słoneczko jest szczęśliwe czy smutne, poprowadzenie smutnego Toma przez labirynt do mamy, wskazanie brakującego puzzla i wiele innych ciekawych zadań :)
Poza tym wiele pytań do różnych sytuacji, wszystko to oczywiście w języku angielskim i z masą pomocniczych obrazków :)

Mimo, że moje dziecko ma ponad 3 lata to jednak chciałabym jeszcze troszkę poczekać z nauką angielskiego... Oczywiście bardzo chce, aby od małego uczyło się tego języka, ale chciałabym też aby Nikodem najpierw wyraźnie zaczął mówić po Polsku :) Teraz mimo, ze mówi wszystko to jednak niektóre słowa przekręca, mówi niewyraźnie, czasem zdarza się też tak że nie zna jakiegoś wyrazu wcale...
Dlatego najpierw musi nauczyć się porządnie polskiego, potem będziemy mogli zabrać się za angielski :)

Jednak mimo to te karty są u nas codziennie w użytku :)
Nikuś je uwielbia, zagadki rozwiązuje bezbłędnie, większości nawet nie muszę mu tłumaczyć, bo dzięki obrazkom sam widzi o co chodzi :)

Moim zdaniem karty te są świetne :)
Są bardzo poręczne dzięki czemu możemy je zabrać ze sobą wszędzie, czy to w podróż, czy w odwiedziny, czy też na spacer...
Pytania i zagadki są stosunkowo łatwe i jestem pewna że dziecko raz dwa załapie o co w nich chodzi, a idzie za tym to, że w mig nauczy się podstaw języka angielskiego.
Ilustracje są bardzo kolorowe, zabawne co jest ogromnym plusem bo są one tutaj prawie najważniejsze :)

Naprawdę polecam :) Nam narazie służą do zabawy, za jakiś czas na pewno posłużą nam również do nauki :)

dodał: Marta mama Nikusia - ksiazeczk, Środa, 18 stycznia 2012 02:12

Dodaj komentarz

Najnowszy numer


ZAMÓW NEWSLETTER


Reklama

 • czaple
 • 12 miesięcy
 • Żółwik
 • Ryms na Facebook
 • ryms w empikach
 • Arctic
 • Ze zwierzyną pod pierzyną
 • IBBY Ryms upowszechnianie czytelnictwa
 • OKO
 • Gwarancja kultury dla Marty Lipczyńskiej
 • Lato Adeli
 • Wróble na kuble